طراحی وب سایت, طراحی سایت, نرم افزار حسابداری پارسیان, نرم افزار پارسیان, فروشگاه ساز لبخند, فروشگاه الکترونیک, فروشگاه آنلاین, سیرجان

طراحی وب سایت, طراحی سایت, فروشگاه ساز لبخند, فروشگاه الکترونیک, فروشگاه آنلاین

طراحی سایت در سیرجان

ضرورت و اهمیت طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت در سیرجان و یا طراحی سایت در کرمان : هدف شرکت لبخند جهان فناوری انجام طراحی سایت و ساخت فروشگاه الکترونیک و آزمون آنلاین است. انواع طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت خبری، طراحی سایت اختصاصی است. با توجه به ضررورت طراحی وب سایت در کسب و کار و برند سازی هر روزه شاهد افزایش درخواست طراحی حرفه ای وب سایت هستیم

ضرورت و اهمیت طراحی سایت حرفه ای در دنیای جدید حضور پر رنگ در فضای مجازی و تجارت الکترونیک و داشتن یک سایت حرفه ای از ملزومات رقابت جهانی می باشد.

طراحی سایت شرکتی با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت تمامی جوانب کسب و کار نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. تجارت متحول شده است و شرکت هایی که در عرصه کسب و کار فعال هستند با بهره گیری از فضای به وجود آمده و فضای مناسب و بازار قابل توجهی که اینترنت برای آنها به وجود آورده است تلاش کرده اند تا موفقیت های جدید و بزرگی را برای خود به ارمغان بیاورند. استارت تجارت در دنیای جدید طراحی سایت شرکتی برای شروع و یا گسترش تجارت در فضای مجازی و اینترنت اولین کاری که باید انجام داد ساخت یک سایت شرکتی است. سایت شرکتی توانایی این را دارد که فرصت های مناسبی را جهت گسترش و ورود به بازارهای جدید را در اختیارتان قرار دهد. هر آنچه را در مورد شرکت خود مد نظر داشته باشید از معارفه شرکت تا معرفی محصول و کالا و یا خدمات شرکت و رزومه و غیره می توانید در سایت شرکتی قرار دهید.

طراحی سایت در سیرجان شرکت لبخند جهان فناوری علی رغم داشتن پتانسیل بالا جهت کار در مراکز استان ها ترجیح داده است در شهر سیرجان به ارائه خدمات دهد. سیرجان شهری ست با پتانسل بالا جهت کار و ارائه خدمت. این واقعیت که در سیرجان شرکت کامپیوتری با قابلیت های بالا وجود ندارد. یکی از حوزه های کاری در لبخند، طراحی سایت در سیرجان است. طراحی سایت سیرجان می تواند کمک خوبی به سیرجان باشد. طراحی سایت در سیرجان با حداقل هزینه انجام می شود. برای سفارش طراحی سایت در سیرجان با ما در ارتباط باشید

طراحی سایت در کرمان شرکت لبخند جهان فناوری علی رغم داشتن پتانسیل بالا جهت کار در مراکز استان ها ترجیح داده است در شهر کرمان به ارائه خدمات دهد. کرمان شهری ست با پتانسل بالا جهت کار و ارائه خدمت. این واقعیت که در کرمان شرکت کامپیوتری با قابلیت های بالا وجود ندارد. یکی از حوزه های کاری در لبخند، طراحی سایت در کرمان است. طراحی سایت کرمان می تواند کمک خوبی به کرمان باشد. طراحی سایت در کرمان با حداقل هزینه انجام می شود. برای سفارش طراحی سایت در کرمان با ما در ارتباط باشید

لبخند جهان فناوری در یک نگاه

معرفی کلی

نام: شرکت لبخند جهان فناوری                 نوع:سهامی خاص

تاسیس: 1393                                         شماره ثبت:3776

فعالیت اصلی: ارائه خدمات و محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

بزرگترین دارایی: تیم جوان با تجربه + لبخند رضایت مشتریان

داستان آغاز فعالیت

شرکت لبخند جهان فناوری در سال 1393 توسط جمعی جوان و شاغل در حوزه فناوری اطلاعات تاسیس گردید. از آنجا که همه  اعضاء تیم اولیه این شرکت دارای تجربه چندساله در حوزه فن آوری اطلاعات بودند این مجموعه شروع کار خود را با پشتیبانی و خدمات دهی به قریب به هزار مشتری آغاز کرد.در واقع همه اعضای موسس این شرکت حین ادامه فعالیت های سابقشان، این شرکت را  با هدف کار تیمی و توسعه فعالیت تجاری به صورت شرکتی، تاسیس کردند.

حوزه فعالیت

شرکت لبخند جهان فناوری هم اکنون به واسطه کار تیمی و بهره بردن از افراد با تخصص های گوناگون در حوزه های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات به ارائه محصول و خدمات می پردازد.

دپارتمان های مختلف لبخند جهان فناوری:

دپارتمان برنامه نویسی و فضای مجازی
دپارتمان نرم افزار
دپارتمان سخت افزار و تعمیرات
دپارتمان حسابداری
دپارتمان آموزش
دپارتمان محصولات سازمانی و کنترل تردد

ارائه اینترنت پرسرعت، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای مختلف خصوصا نرم افزارهای مالی و حسابداری ، برنامه نویسی تحت وب ، سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب و ارائه محصولات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری جزو فعالت های اصلی این شرکت طی سال های اخیر بوده است.
علاوه بر این، محصولات و خدمات جانبی مرتبط چون آموزش حسابداری، مشاوره کسب و کار آنلاین، ارائه ضد ویروس، خدمات بازیابی اطلاعات نیز برای رضایت مندی بیشتر مشتریان ارائه گردیده اند.
لبخند جهان فناوری با تلاش هایی از این دست، توانسته رضایمتندی درصد قابل توجهی از مشتریان خود را جلب نماید و لبخند رضایت مشتریان بزرگترین دارایی این شرکت در طول دوره فعالیت خود است.

 ماموریت لبخند جهان فناوری

شرکت لبخند جهان فناوری،همواره در تلاش است با بهره گیری از نیروهای خلاق، جوان و ارزش آفرین و با استفاده از آخرین فناوری های روز نرم افزاری و سخت افزاری و بر پایه خواسته های اکنون و آینده مشتریان اقدام به ارائه و تولید نرم افزارها و ارائه خدمات مورد نیاز بازار و مشتریان نماید.
وجود هزاران مشتری راضی و همچنین افتخارات متعدد کسب شده در حوزه های مختلف مهر تاییدی بر درستی مسیر طی شده و نویدی بر روشنی راه آینده است.

اعتبار لبخند جهان فناوری

شرکت لبخند جهان فناوری در راستای فعالیت های خود ضمن اخذ نمایندگی شرکت های معتبر، در سال 1394 موفق به عضویت در نظام صنفی رایانه ای کشور گردید.

واحدهای مختلف

دپارتمان برنامه نویسی و فضای مجازی

در این دپارتمان خدمات برنامه نویسی و تولید محصولات نرم افزاری به سفارش مشتری انجام می شود. در حال حاضر تیم برنامه نویسی ما موفق به تولید محصولاتی مانند : سامانه جامع آزمون ساز آنلاین، فروشگاه آنلاین و... گردیده و تمرکز بر ارائه این محصولات و گسترش دامنه نفوذ آنها در بازار رقابتی این حوزه دارد.

دپارتمان نرم افزار

گرچه در حوزه نرم افزار خود را محدود به ارائه نرم افزارهای خاصی نمی دانیم و اما عموما فعالیت شرکت در این حوزه متمرکز بر ارائه نرم افزارهای حسابداری و مالی ، نرم افزارهای امنیتی(ضد ویروس و ...) ، نرم افزارهای تحت وب فروشگاه الکترونیک،نرم افزارهای حضور و غیاب، CRM و اینگونه نرم افزارها  می باشد.

دپارتمان سخت افزار و تعمیرات

ارائه تجهیزات سخت افزاری از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تجهیزات شبکه ، انواع مودم و اکسس پوینت و روتر،پرینتر,و... وظیفه اصلی این دپارتمان است. همچنین تعمیرات سیستم های ارائه شده.

دپارتمان حسابداری

این دپارتمان وظیفه ارائه و پشتیبانی سیستم های مالی و حسابداری را بر عهده دارد و در حال حاضر نماینده چند شرکت مطرح در این حوزه می باشد.

دپارتمان آموزش

معتقدیم مشتری را با محصول دیجیتال نباید تنها گذاشت.اغلب محصول نیازمند آموزش صحیح نحوه استفاده و بهره برداریست. همواره سعی شرکت بر این است که آموزشها را حول محصولات ارائه شده تنظیم کند. بعنوان مثال اگر در دپارتمان وب و برنامه نویسی محصولی تولید و به فروش برسد، تیم آموزشی شرکت خود را موظف می داند آموزش مرتبط با آن محصول را در دستور کار خود قرار دهد. همین مساله در رابطه با دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزارهای مالی هم صادق است.

این مرکز با توجه به نیازهای آموزشی مشتریان،با همکاری دوستان تجاری خود دوره های متنوعی در زمینه آموزش نرم افزار، آموزش حسابداری، آموزش سیستم های کنترل تردد، ارائه می نماید.
تمرکز این واحد در حال حاضر بر آموزش مرتبط به محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان است.مخصوصا ارائه آموزشهای تخصصی محصولاتی که نمایندگی انحصاری آنها را کسب کرده ایم.

 دپارتمان محصولات سازمانی و کنترل تردد

کنترل تردد به صورت اتوماتیک خواسته اغلب مدیران مجموعه های متوسط و بزرگ است؛ بر مبنای این تقاضا در بازار، کارشناسان ما با سابقه چند ساله و همکاری با دو برند برتر در این حوزه ، به ارائه خدمات می پردازند. دستگاه ها و نرم افزارهای حضور و غیاب انگشتی و تشخیص چهره، سیستم های تردد باشگاه الکترونیک، مدیریت الکترونیکی ناوگان حمل و نقل ، سیستم مدیریت الکترونیکی شهربازی نیز از دیگر محصولات این دپارتمان می باشند.

دپارتمان شبکه و اینترنت

اینترنت پرسرعت در عصر حاضر قطعا جزو پرطرفدارترین محصولات و خدمات حوزه فناوریست. شاکریم که توانسته ایم طی مدت فعالیتمان به ارائه اینترنت پرسرعت آسیاتک و مبین نت بپردازد.
تهیه و عرضه سخت افزارهای مورد نیاز، اجرا و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری، خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه امنیت اطلاعات از خدمات این دپارتمان می باشد.

ارتباط با مشتری

خط ویژه ارتباط با مشتریان، مشتریان را جهت دستیابی به واحد و خدمت مربوطه راهنمایی می نماید تا با حداقل کردن زمان انتظار، لبخند رضایت شما را نثار جانمان کنیم!

واحد فروش

آماده ارئه هر گونه مشاوره در زمینه محصولات و خدمات، با بهره گیری از کارشناسان متعهد و متخصص هستیم.

واحد پشتیـبانی

این مرکز با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران خود در زمینه حسابداری و کامپیوتر خدمات متنوع پشتیبانی شامل پشتیبانی تلفنی،حضوری و اینترنتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طراحی سایت, فروشگاه ساز لبخند, فروشگاه الکترونیک, فروشگاه آنلاین

طراحی سایت, طراحی وب سایت, طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی سایت

اینستاگرام لبخندآپارات لبخندواتس آپ لبخند

تماس با ما

 

تلفن دفتر: 42204985-034

موبایل دفتر: 09138801060

دپارتمان وب و اپلیکیشن: 09120861060

دپارتمان حسابداری و کنترل تردد: 09138801032

دپارتمان سخت افزار، شبکه و اینترنت پر سرعت: 09138801031

آدرس: کرمان- سیرجان- خیابان انقلاب- کوچه شماره3 ( کوچه جهاد )

ثبت نام


ورود

ورود کاربران

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا بیاد آور